UKRAYNANIN MİLLİ QƏHRƏMANI MƏMMƏDƏLİYEV

Стандартный

Vladimir_Məmmədəliyev.jpg

Vladimir Qayıb oğlu Məmmədəliyev (d. 14 fevral 1977NovoukrainkaUkrayna SSRSSRİ – ö. 4 iyul 2014SlovyanskUkrayna) — Ukraynanın Milli QəhrəmanıDonbass müharibəsi şəhidi.

Vladimir Məmmədəliyev 1977-ci il fevralın 14-də Novoukrainkada anadan olmuşdur.

Володи́мир Гаї́бович Мамадалі́єв (нар. 14 лютого 1977НовоукраїнкаКіровоградська областьУРСРСРСР — пом. 4 липня 2014Новоселівка ПершаДонецька областьУкраїна) — український військовик, підполковник Збройних сил України, старший офіцер інформаційно-аналітичного центру ОК «Південь». Загинув в ході російсько-української війни.

Володимир Мамадалієв народився у місті Новоукраїнка на Кіровоградщині. Навчався у місцевій загальноосвітній школі № 6. З дитинства мріяв стати військовим, тож у 1994 році вступив до Одеського училища сухопутних військ. Після закінчення училища продовжив навчання у військовій академії. Був однокурсником українського військового аналітика Олексія Арестовича. Служив у штабі Оперативного командування «Південь» на посаді старшого офіцера інформаційно-аналітичного центру.

З перших днів бойових дій на сході України Володимир перебував на передовій. На той час офіцери штабу були залучені до військових частин, які вирушили у зону бойових дій, щоб на місці забезпечити підвищення боєздатності підрозділів. Підполковник Мамадалієв був відряджений до однієї з рот 93-ї окремої механізованої бригади.

4 липня 2014 року загинув під час нічної танкової атаки бойовиків на блокпост №10, біля села Новоселівка Перша, на повороті на Уманське, у Ясинуватському районі Донецької області. Бійці 93-ї бригади зайняли оборону і прийняли бій. По позиції Мамадалієва прийшлося пряме влучення танкового снаряду. Внаслідок терористичного нападу загинули 7 захисників, ще 6 дістали поранень.

Похований у м. Новоукраїнка, Кіровоградська область. У Володимира Мамадалієва залишилися мати, дружина та 12-річний син.

Реклама

Обсуждение закрыто.